Wyszukaj Kontakt Użytkownik
0
Użytkownik 0.00 
Razem: 0.00 
zobacz koszyk

CASEY COCHRAN DEBIUT W PRO MOTOCROSS - BUDDS CREEK NATIONAL


ROCKSTAR ENERGY HUSQVARNA FACTORY RACER DOŁĄCZA DO SKŁADU 250MX NA DWIE OSTATNIE RUNDY SEZONU 2023

Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing ma przyjemność powitać wyróżniającego się amatora Caseya Cochrana w swoim składzie 250MX na dwie ostatnie rundy AMA Pro Motocross Championship 2023.

Debiutując jako zawodowiec w tę sobotę na Budds Creek National, Cochran będzie ścigał się w finale Ironman MX, po czym wróci do SMX World All-Stars (wyścig amatorski) w Los Angeles Coliseum.

„Casey miał jak dotąd niewiarygodny sezon w tym roku” - skomentował Nathan Ramsey, kierownik zespołu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing. „Sprawdził wszystkie pola i czuję, że nadszedł czas, aby zmoczył stopy w profesjonalnych szeregach – czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż na imprezie Pro Motocross”.

Wysoko oceniany 17-latek jest świeżo po zwycięskim występie w amatorskich krajowych mistrzostwach motocrossowych AMA 2023 u Loretty Lynn na początku tego miesiąca, gdzie odniósł zwycięstwo w klasie Schoolboy 2 (12-17) B / C i wygrał także otwierające moto 250 B wyposażony w FC 250.

„Miałem całkiem niezły rok na 250, więc jestem podekscytowany możliwością zmierzenia się z najlepszymi w branży podczas ostatnich dwóch rund Pro Motocross” - powiedział Cochran, który również weźmie udział w finale rundy na torze Ironman Raceway 26 sierpnia.

Cochran dołączył do amatorskiego programu Rockstar Energy Husqvarna przed tym sezonem i zdobył mistrzostwo krajowe Supercross Futures AMA, wygrywając Main Event w finałowej rundzie Salt Lake City w maju. Wygrał również Moto Combine w lipcu na RedBud.