Wyszukaj Kontakt Użytkownik
0
Użytkownik 0.00 
Razem: 0.00 
zobacz koszyk

Extended Warranty

 


Beztrosko przez całe życie: Na nasze motocykle udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. Pomyśleliśmy jednak o tym, aby także po upływie gwarancji nie trzeba było się o nic martwić i dlatego stworzyliśmy pakiet gwarancyjny Husqvarna Motorcycles.

 

Gwarancja na nowe i używane motocykle

Z motocyklem Husqvarna Motorcycles jesteś zawsze na dobrej drodze i zawsze wyposażony w najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości, ponieważ ubezpieczenie Husqvarna chroni Cię niezawodnie podczas Twoich wypraw. Na krótko przed wygaśnięciem gwarancji producenta możesz zawrzeć dodatkowe ubezpieczenie na okres 12 lub 24 miesięcy, a następnie jeździć bez obaw, bezpiecznie i bez kosztów napraw* przez kolejne 10 lat, ponieważ każdego roku, na krótko przed wygaśnięciem ubezpieczenia, możesz przedłużyć je o kolejne 12 miesięcy aż do uzyskania przez Twój motocykl Husqvarna wieku 12 lat lub do łącznego przebiegu 80 000 km.

Ubezpieczenie obejmuje wszystkie elementy Twojego motocykla, z wyjątkiem podzespołów ulegających naturalnemu zużyciu, takich jak klocki hamulcowe, opony, żarówki itp. Extended Warranty obejmuje również wielokrotne szkody, pojawiające się przez cały okres obowiązywania ubezpieczenia. Twój autoryzowany partner Husqvarna z przyjemnością udzieli Ci dalszych informacji.

W przypadku napraw, ubezpieczenie pokrywa pełne koszty robocizny i materiałów, nawet jeżeli pojazd ulegnie kilkakrotnym usterkom. Dopiero po przekroczeniu przebiegu 50 000 km, tylko w przypadku kosztów materiałów, uiszczasz odpowiedni do wartości motocykla udział własny, zależny od rzeczywistej liczby przejechanych kilometrów.

 

Można jeszcze lepiej

Z pakietem Extended Warranty Twoje szkody rozliczy autoryzowany dealer motocykli Husqvarna – i to bez zbędnej biurokracji. A to dopiero początek! Można bowiem przenieść tę rozszerzoną gwarancję na nowych nabywców, dzięki czemu możesz bez obaw jeździć na używanych motocyklach. Wzrasta także wartość odsprzedaży starego motocykla.

Warunki:

 • Motocykl zakupiono u autoryzowanego dealera motocykli Husqvarna w jednym z krajów uczestniczących w programie (Austria, Belgia, Francja, Luksemburg, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Republika Czeska, Republika Słowacka, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania i Włochy).
 • Wszystkie prace serwisowe i przeglądy zostały wykonane w terminie przez autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles i odnotowane w portalu Dealer.net.
 • Odnotowano wszystkie zmiany właściciela motocykla.
 • Umowę o przedłużenie gwarancji zawarto przy zakupie lub w trakcie obowiązywania 24-miesięcznej gwarancji producenta.
 • W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z dealerem Husqvarna Motorcycles.

 

Korzyści dla Ciebie:

 • Kompleksowa gwarancja na okres do 12 lat lub 80 000 km
 • Obszerna ochrona kosztów napraw
 • Proporcjonalna refundacja składek w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży
 • Obowiązywanie na terenie całej Europy
 • Zwiększenie wartości przy odsprzedaży, ponieważ przedłużenie gwarancji pozostaje ważne nawet w przypadku zmiany właściciela motocykla
 • Likwidacja szkody bez zbędnej biurokracji za pośrednictwem autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles
 • Twój certyfikat gwarancyjny potwierdza prawo do bezpłatnej obsługi gwarancyjnej i regularne serwisowanie motocykla.
 • W przypadku wystąpienia zdarzenia objętego gwarancją Twoja karta klienta zapewnia szybką pomoc w całej Europie